ravenlynne > wrote in news:fhf41011sk7
@news5.newsguy.com:
> http://www.junkfoodblog.com/2007/11/...-lollipop.html
>
> It's affordable, I suppose, but could it taste good?
>
ROFL!!!!!
"For just $29.05 USD, you can demonstrate your love to that special junk
food junkie in your life. You might want to also purchase a bed pan to
recycle your investment."